Каталог

Последние новости

  • Как Выбрать Корм 2013-05-07 11:53:04 Традиционно собаки и кошки считаются плотоядными, что не совсем правильно. "Хищник" - более верное определение. При поедании млекопитающих кошкии...
  • Сухой корм: быть или не быть? 2012-06-18 13:20:54 Прежде, чем завести собаку, необходимо решить самый важный вопрос - вопрос питания. Какой вид корма лучше, не могут решить даже лучшие собаководы...
Просмотреть все

Категории новостей

Пробиотик для сбалансирования и улучшения микробиоценоза желудочно-кишечного тракта для собак и кошек 40таб

Пробиотик для сбалансирования и улучшения микробиоценоза желудочно-кишечного тракта для собак и кошек 40таб

Збалансування та покращення мікробіоценозу шлунково-кишкового тракту у котів та собак після антибіотикотерапії, порушенні функціонального стану травного каналу у тварин.

Подробнее


40.8 грн

Производитель
Дивопрайд

Оценка: 0.0/10 (0 голосов )

Внимание!!! Комплектация товара, внешний вид и характеристики товара от указанных на сайте могут отличаться. Спецификация и комплектность товара на сайте представлена в соответствии пaспорта изделия, технического описания от производителя, либо товaрa, нaходящегося нa склaде в данный момент. Производитель может вносить изменения в товар без предвaрительного уведомления продaвцa. Убедительная просьба, при покупке согласовывать с менеджером важные для Вас характеристики и комплектацию товара.

Таблетки плоско-циліндричної форми з фаскою та рискою білого або кремового кольору по 0,4 г.
Склад:
1г таблетмаси таблетка містить спори пробіотичних мікроорганізмів B. Subtilis, та B. Licheniformis не менше 1 х 109 КУО.
Допоміжні речовини: лактоза.
Фармакологічні властивості
Пробіотичні мікроорганізми B. Subtilis, та B. Licheniformis забезпечують конкурентне виключення патогенних та умовно-патогенних бактерій зі складу кишкового мікробіотопа.
Бактерії-пробіонти забезпечують випереджальне заселення кишківника тварин нормальною мікрофлорою і створюють біологічний бар’єр, який перекриває доступ до нього патогенних та умовно-патогенних бактерій. У процесі життєдіяльності бактерії-пробіонти виробляють комплекс біологічно активних сполук, які вибірково пригнічують розвиток шкідливих мікробів та позитивно впливають на стан здоров’я котів і собак.
Застосування:
Збалансування та покращення мікробіоценозу шлунково-кишкового тракту у котів та собак після антибіотикотерапії, порушенні функціонального стану травного каналу у тварин.
Дозування:
З профілактичною метою застосовують під час основної годівлі у розрахунку: собакам великих порід – 1-2 таблетки, собакам середнього розміру – 1 таблетка, собакам дрібних порід – 1/2 таблетки 2-3 рази на добу.
Дорослим котам – 1/2 таблетки 2-3 рази на добу.
Таблетки за потреби можна подрібнити та додати до корму безпосередньо перед годівлею.
По закінченні курсу антибіотикотерапії прийом пробіотичної кормової добавки слід продовжувати щонайменше 14 діб.
Протипоказання: Не встановлені.
Застереження:
Не застосовувати під час антибіотикотерапії.
Форма випуску:
Банки поліетиленові або поліпропіленові по 30 шт.
Зберігання:
Зберігати у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від нуля до 30°С.
Термін придатності – 12 місяців

  • Вид питомца, возраст: Для собак и кошек

На данный момент комментариев нет.

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии и оценки.Нет товаров

Доставка 0,00 грн
Всего 0,00 грн

Корзина Оформить

Поиск

Личный кабинет

Добро пожаловать, Вход