Каталог

Последние новости

  • Как Выбрать Корм 2013-05-07 11:53:04 Традиционно собаки и кошки считаются плотоядными, что не совсем правильно. "Хищник" - более верное определение. При поедании млекопитающих кошкии...
  • Сухой корм: быть или не быть? 2012-06-18 13:20:54 Прежде, чем завести собаку, необходимо решить самый важный вопрос - вопрос питания. Какой вид корма лучше, не могут решить даже лучшие собаководы...
Просмотреть все

Категории новостей

Натрия хлорида раствор для собак 200мл

Натрия хлорида раствор для собак 200мл


13.07 грн

Доступно: Этого товара нет в наличии


Сообщите мне, когда товар станет доступен

Производитель
Фарматон

Оценка: 0.0/10 (0 голосов )

Внимание!!! Комплектация товара, внешний вид и характеристики товара от указанных на сайте могут отличаться. Спецификация и комплектность товара на сайте представлена в соответствии пaспорта изделия, технического описания от производителя, либо товaрa, нaходящегося нa склaде в данный момент. Производитель может вносить изменения в товар без предвaрительного уведомления продaвцa. Убедительная просьба, при покупке согласовывать с менеджером важные для Вас характеристики и комплектацию товара.

Фармакотерапевтична група. Розчини для внутрішньо венного введення. Розчини електролітів. АТС: В 05Х А 03.

Фармакологічні властивості. Натрій - основний катіон екстра целюлярної рідини, хлорид -основний аніон екстра целюлярної рідини. Натрій в організмі регулює розподілення рідини, баланс води та електролітів, осмотичний тиск рідини, мембранний потенціал клітин. Натрій разом з іонами хлору та бікарбонату приймає участь у регуляції лужно-кислотного балансу. Фармакокінетика. Препарат утримується у судинному руслі короткий час і дуже швидко переходить доінтерстиціального сектору та внутрішньоклітинно. Через 1 годину в судинах залишається лише близько половини введеного розчину. Дуже швидко солі та рідина починають виводитися нирками, підвищуючи діурез.

Показання для застосування. Ізотонічна дегідратація, гіповолемічний шок, метаболічний алкалоз із втратою рідини; заповнення втрати рідини і електролітів при хірургічних втручаннях, блюванні, діареї, великих опіках, при неможливості перорального введення необхідної кількості води та електролітів; як розчинник та інфузійне середовище для парентерального застосування інших лікарських засобів. Місцево - промивання ран, катетерів і систем для трансфузії.

Спосіб застосування та дози.Вводять внутрішньо веннокраплинно, залежно від клінічної ситуації, від 5-10 мл до 3 літрів на добу; вводять підшкірно, перорально; призначають у клізмах по 75-100 мл; промивання ран, очей, слизових оболонок. Дітям внутрішньо венно крапельно по 5-10 мг/кгмаси тіла у поєднанні з 5% розчином глюкози (часто у співвідношенні об'ємів 1:1або 1:1-2 відповідно).

Побічна дія. Можливі гіпергідратація, гіпернатріємія, гіперхлоремія та підсилення розвитку набряку мозку та легень.

Протипоказання. Тромбофлебіти, декомпенсовані вади серця, тяжкі захворювання нирок, підвищене зсідання крові, циркуляторні порушення, якіздатні викликати набряк легенів та мозку, гіпернатріємія, застосування кортикостероїдів у великих дозах.

Передозування. Спостерігається тільки при порушенні правилінфузії. Може привести до хлоридного ацидозу, гіпергідратації, збільшення виведення калію з організму. Потребує відміни препарату.

Особливості застосування. З обережністю вводять хворим із порушенням видільної функції нирок; при шокових станах і втратах крові одночасно здійснюють гемотрансфузії, переливають плазму і плазмозамінники; при тривалому введенні, особливо у великих об'ємах, контролюють вміст електролітів у плазміта сечі, діурез.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Одночасне призначення з кортикостероїдами чи кортикотропіном потребує частого контролю електролітів крові.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі не вище 20° С , всухому, захищеному від світла, недоступному для дітей, місці. Після відкриття пляшки розчин можна застосовувати протягом 12 годин, при дотриманні правила септики. Термін придатності препарату становить 3 роки.

  • Вид питомца, возраст: Для собак

На данный момент комментариев нет.

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии и оценки.Нет товаров

Доставка 0,00 грн
Всего 0,00 грн

Корзина Оформить

Поиск

Личный кабинет

Добро пожаловать, Вход