Каталог

Последние новости

  • Как Выбрать Корм 2013-05-07 11:53:04 Традиционно собаки и кошки считаются плотоядными, что не совсем правильно. "Хищник" - более верное определение. При поедании млекопитающих кошкии...
  • Сухой корм: быть или не быть? 2012-06-18 13:20:54 Прежде, чем завести собаку, необходимо решить самый важный вопрос - вопрос питания. Какой вид корма лучше, не могут решить даже лучшие собаководы...
Просмотреть все

Категории новостей

 

Самовивезті товар в Дніпрі до кінця карантину НЕ представляється можливим.
Товари вартістю до 30 грн відвантажуються ТІЛЬКИ ОПТОМ !.
1. Доставка по Дніпру.

Наш Інтернет-зоомагазин здійснює безкоштовну доставку при замовленні від 1000 грн по Дніпропетровську 5 днів в тиждень (пн - сб, в неділю доставка не здiйснюється) у зручний для Вас місце (квартира, під'їзд, прохідна, ріг будинку і т.д. і т .п.).

При сумі замовлення (ів) до 1000 грн - вартість доставки 100 грн.

 

Якщо у Вашому під'їзді стоїть кодовий замок, будь ласка, повідомте нам код. Так само рекомендується вказати номер під'їзду і поверх. Все це ви можете зробити в момент формування замовлення в рядку "Додаткова інформація" в зручній для Вас формі записи.

 

2. Доставка по Україні.
По Україні доставка будь-якого товару здійснюється транспортною компаніею Нова Пошта.

Вартість цієї послуги формується компанією-перевізником виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення доставки. Послуги компанії-перевізника з доставки замовлення, Ви оплачуєте на місці, при його отриманні.
Компанії вантажоперевезень, пропонують додаткову послугу - доставка багажу до дверей клієнта. Розцінки та іншу додаткову інформацію про послугу доставки Ви зможете дізнатися за телефонами в регіональних представництвах, або ознайомиться на офіційних сайтах перевізників.

 

Нижче перераховані назви перевізників і посилання на офіційні сайти компаній.

«Новая Почта» http://novaposhta.ua/pricelists?lang=r

 

Увага: покупець для отримання багажу повинен мати при собі паспорт і повідомити перевізнику номер декларації. Зверніть увагу на те, що посилку бажано отримати протягом 5 днів з моменту приходу вантажу, інакше наприклад компанія «Нова Пошта» вимагатиме з Вас додаткову оплату за зберігання посилки.

 

ДОСТАВКА по Україні (крім Дніпра) здійснюється тільки при оплаті замовлення за безготівковим розрахунком, або накладним платежем за домовленістю !!! Відправка товару в перебігу 1-2 робочи дні з моменту подтверженное оплати.

 

Додаткову інформацію про послуги з доставки та асортименту зоотоварів в нашому зоомагазині Ви можете отримати за телефоном:

+38(095) 021-82-06 (з 09-00 до 17-00) з понеділка по п'ятницю.
Нет товаров

Доставка 0,00 грн
Всего 0,00 грн

Корзина Оформить

Поиск

Личный кабинет

Добро пожаловать, Вход