Каталог

Последние новости

  • Как Выбрать Корм 2013-05-07 11:53:04 Традиционно собаки и кошки считаются плотоядными, что не совсем правильно. "Хищник" - более верное определение. При поедании млекопитающих кошкии...
  • Сухой корм: быть или не быть? 2012-06-18 13:20:54 Прежде, чем завести собаку, необходимо решить самый важный вопрос - вопрос питания. Какой вид корма лучше, не могут решить даже лучшие собаководы...
Просмотреть все

Категории новостей

Beaphar (Беафар) Витамины для собак Doggys с ливером 75таб

Beaphar (Беафар) Витамины для собак Doggys с ливером 75таб

Витамины в виде лакомства со вкусом печени для собак, содержат комплекс витаминов, минералов и микроэлементов, восполняя недостаток их в обычном корме. 

Подробнее


98.31 грн

12504

Производитель
Beaphar

Оценка: 0.0/10 (0 голосов )

Внимание!!! Комплектация товара, внешний вид и характеристики товара от указанных на сайте могут отличаться. Спецификация и комплектность товара на сайте представлена в соответствии пaспорта изделия, технического описания от производителя, либо товaрa, нaходящегося нa склaде в данный момент. Производитель может вносить изменения в товар без предвaрительного уведомления продaвцa. Убедительная просьба, при покупке согласовывать с менеджером важные для Вас характеристики и комплектацию товара.

Doggy's + Liver вітамінізовані ласощі зі смаком печінки для собак. Містять комплекс вітамінів і мінеральних речовин, які необхідні собаці щодня, але часто відсутні у його повсякденному раціоні. Відмінний смак, який не залишить байдужим вашого улюбленця! Кальцій необхідний для структурної цілісності кісток, скорочення всіх м'язів, в тому числі серця, передачі нервових імпульсів, згортання крові, здоров'я клітинних мембран і транспортування поживних речовин через них. Фосфор входить до складу кісток і всіх клітин нервової, м'язових і залізистих тканин і відіграє велику роль в енергетичних процесах забезпечення життєдіяльності. Магній підтримує здоров'я всіх тканин тіла, функціонування ферментної системи обміну вуглеводів, жирів і білків, метаболізму кальцію, фосфору, натрію і калію і вітаміну C. Мікро- та макроелементи входять до складу тканин, клітин крові, гормонів, ферментів та беруть участь в обміні речовин і потрібні для нормального функціонування організму.

Склад: Молоко й молочні продукти, цукри, мінерали, молюски й ракоподібні (креветки не менш 4%), м'ясо й продукти тваринного походження (печінка не менш 4%), дріжджі. Аналіз: зола 14%, протеїн 11%, клітковина 7,3%, волога 3,9%, жир 2,4%, кальцій 3,3%, фосфор 1,8%, натрій 0,66%, калій 1,4%, магній 0,09%, барвники.

Дозування: Щоденно 1–4 таблетки на 1 кг ваги собаки.

Давати в якості заохочення. Обмежень у тривалості використання не має. Ласощі можна давати вагітним і лактуючим тваринам. Регулярно забезпечувати тварину достатньою кількістю свіжої питної води.

  • Тип: Мультивитаминный комплекс

На данный момент комментариев нет.

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии и оценки.Нет товаров

Доставка 0,00 грн
Всего 0,00 грн

Корзина Оформить

Поиск

Личный кабинет

Добро пожаловать, Вход