Каталог

Последние новости

  • Как Выбрать Корм 2013-05-07 11:53:04 Традиционно собаки и кошки считаются плотоядными, что не совсем правильно. "Хищник" - более верное определение. При поедании млекопитающих кошкии...
  • Сухой корм: быть или не быть? 2012-06-18 13:20:54 Прежде, чем завести собаку, необходимо решить самый важный вопрос - вопрос питания. Какой вид корма лучше, не могут решить даже лучшие собаководы...
Просмотреть все

Категории новостей

Beaphar (Беафар) Ошейник против блох для собак БИО 65см

Beaphar (Беафар) Ошейник против блох для собак БИО 65см

Натуральный ошейник для защиты собак и щенков от блох, клещей и других насекомых. Водостойкий.
Длина ошейника - 65см
Цвет - зеленый

Подробнее


130.7 грн

10665

Производитель
Beaphar

Оценка: 0.0/10 (0 голосов )

Внимание!!! Комплектация товара, внешний вид и характеристики товара от указанных на сайте могут отличаться. Спецификация и комплектность товара на сайте представлена в соответствии пaспорта изделия, технического описания от производителя, либо товaрa, нaходящегося нa склaде в данный момент. Производитель может вносить изменения в товар без предвaрительного уведомления продaвцa. Убедительная просьба, при покупке согласовывать с менеджером важные для Вас характеристики и комплектацию товара.

Нашийник «Bio Band» з натуральними оліями для собак та цуценят з 2-місячного віку. Відлякує паразитів, що висмоктують кров (бліх, кліщів, комарів), заспокоює свербіж та подразнення шкіри, усуває неприємний запах тварини. Натуральні рослинні компоненти в складі нашийника, поступово вивільняються та поширюються шкірно-шерстним покривом тварини. Постійне носіння нашийника забезпечує захист від ектопаразитів протягом 4 місяців. Має репелентну дію, а також надає шерсті приємний аромат. Екстракт маргози, що міститься в нашийнику, окрім інсектицидної властивості, сприятливо діє на шкіру – він має антибіотичний, антигрибковий та антивірусний ефект, покращує вигляд шерсті та зменшує свербіж від укусів. Довжина нашийника: 65 см.
Екстракт маргози 2%, лавандінова олія 1,5%.
Розпаковувати нашийник слід безпосередньо перед надяганням на тварину. Розгорнути на надіти нашийник на тварину, підганяючи за розміром так, щоб між шиєю тварини і нашийником залишався проміжок -1 - 1,5 см, потім закріпити фіксатором, а надлишок стрічки відрізати. Після цього вимити руки з милом. Нашийник можна застосовувати одночасно з іншими інсектоакарицидними (хімічними) засобами. Побічні ефекти: як правило, при умові застосування нашийника згідно інструкції, побічних явищ і ускладнень не спостерігається. Можливі випадки підвищеної індивідуальної чутливості тварини - ознаки подразнення шкіри або інші алергічні прояви. В таких випадках використання нашийника необхідно припинити.

  • Тип: БИО ошейник
  • Длина: 65см
  • Вид питомца, возраст: от 2 мес.
  • Цвет: Зеленый

На данный момент комментариев нет.

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии и оценки.Нет товаров

Доставка 0,00 грн
Всего 0,00 грн

Корзина Оформить

Поиск

Личный кабинет

Добро пожаловать, Вход